Podłączanie płyt indukcyjnych 505-566-901

Podłączenia sprzętu.

Profesjonalnie podłączamy płyty indukcyjne, kuchnie elektryczne, piekarniki. Podłączamy sprzęt każdej firmy, wolno stojący jak i ten pod zabudowę. W przypadku braku odpowiedniej instalacji elektrycznej, doradzimy i wykonamy odpowiednie okablowanie. Kuchnia elektryczna, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny te i inne urządzenia AGD wymagają potwierdzenia przez uprawnionego elektryka w karcie gwarancyjnej, poprawności podłączenia. Dokonujemy odpowiednich wpisów i wystawiamy wymagane dokumenty. Posiadamy wszystkie uprawnienia elektryczne SEP.

Wiele osób zastanawia się dlaczego urządzenie takie jak płyta indukcyjna lub też płyta ceramiczna powinna być podłączona przez elektryka z uprawnieniami. Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa użytkowników i sprzętu.
Najczęściej spotykanymi jest indukcja do zabudowy czteropalnikowa, dwupalnikowa, ewentualnie indukcja wraz z piekarnikiem wolnostojąca. Każde z tych urządzeń elektrycznych wymaga innych warunków przyłączenia do sieci elektrycznej ze względu na swoją moc obciążeniową. Każdą z płyt można podłączyć na kilka sposobów.
Sprzęt taki jak płyty grzewcze są urządzeniami które są bardzo czułe na wadliwe podłączenie dlatego przed ich podłączeniem należy wykonać przynajmiej podstawowe pomiary sprawdzające. Wiele osób przed zakupem urządzenia nie sprawdza stanu instalacji elektrycznej (szczególnie w starszych instalacjach) i warunków przyłączenia.
Przed zakupem takiego urządzenia jak płyta indukcyjna lub ceramiczna radzimy skonsultować to z elektrykiem.
Warunki jakie powinna spełniać instalacja elektryczna w naszym lokalu.

Zapraszamy kontakt Elektryk Warszawa. 505-566-901